praktyka | warsztaty | spotkania

Nowe zaproszenia

Każdy jest zaproszony - nikt nie jest wykluczony

Chcemy dostosować nasze spotkania do szybko zmieniających się warunków.
W najbliższym czasie będą to spotkania online na platformie Zoom. 

  • w niedzielę o godzinie 11:00 
    Spotykamy się, aby odkrywać kontemplacyjny wymiar Ewangelii w oparciu o fragment odczytywany danej niedzieli w liturgii. Poszukujemy w nim mądrości odwiecznej, którą odkrywa się nie poprzez rozważanie, ale jako głos serca obecny w każdym człowieku. 
  • w czwartek o godzinie 20:23
    Zapraszamy na spotkanie wraz z praktyką modlitwy głębi, lub taką formą modlitwy medytacyjnej w ciszy jaką dana osoba praktykuje. Jest to czas wspólnej medytacji w ciszy oraz czas dzielenia się swoją drogą duchową. Ufamy, że przyniesie to wielkie owoce duchowej przemiany, a także będzie czasem towarzyszenia sobie w tej drodze. 

 Z radością informujemy, że po dłuższym czasie wracamy do spotkań „na żywo”!

 

Wszystkie informacje oraz linki do spotkań znajdziecie poniżej. Jeśli chcecie otrzymywać bieżące informacje na swoją skrzynkę e-mail, to wystarczy się zapisać w formularzu na dole strony.

spotkania online

Spotkanie ONLINE
Gospodarz spotkania:
O. Wojciech Drążek CMM

dołącz do spotkania online

Dni
Godziny
Minuty
Spotkanie ONLINE

dołącz do spotkania na platformie Clickmeeting

Dni
Godziny
Minuty

sesje rekolekcyjne

informacje:

od 29 września do 1 października, rozpoczniemy kolacją w piątek o godzinie 18:00, a zakończymy w niedzielę po południu

Dom rekolekcyjny Karmelitów Bosych
ul. Karmelicka 24
Wadowice

To już 10 lat na wspólnej drodze – mamy powód do radosnego świętowania, do którego chcemy zaprosić również Ciebie. Ruch Odnowy Kontemplacyjnej jako wspólnota osób podążających drogą modlitwy głębi ku Nieskończonej Miłości jest zaproszeniem skierowanym do każdego, kto rozpoznaje w sobie pragnienie spotkania i odkrywania bogactwa Życia. Świętowanie jest częścią tej drogi i stąd nasze zaproszenie. Jesteś z nami na drodze jakiś czas – świetnie, byłaś/byłeś kiedyś, ale coś poszło inaczej i drogi się rozeszły – może czas na ponowne spotkanie, pierwszy raz słyszysz o modlitwie głębi i kontemplacyjnej tradycji chrześcijańskiej – doskonale, jest szansa poznać ją bliżej, jednym słowem dla każdego jest miejsce, każdy jest zaproszony. Nasze świętowanie będzie oparte na wspólnej praktyce modlitwy głębi, na dzieleniu się owocami kontemplacyjnej drogi, na wdzięczności wobec wszystkich, którzy przyczynili się do przemiany naszego życia. Ufamy, że owocem tego spotkania będzie pogłębienie naszych relacji z Odwieczną Miłością, z sobą samym, z siostrami i braćmi i z całym światem.

Ojciec Wojciech Drążek misjonarz ze zgromadzenia Misjonarzy z Mariannhill, krajowy koordynator Ruchu Odnowy Kontemplacyjnej w Polsce (Contemplative Outreach – Poland)

Koszt: 390 PLN

Potwierdzeniem zapisu jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wys. 100 zł do dn. 30.06.2023 r.
na numer konta Agaty Kowalczyk: 57 1560 0013 2087 7725 8000 0002,
tytułem: rekolekcje ROK Wadowice + imię i nazwisko uczestnika.

Reszta kwoty w wys. 290 zł płatna gotówką na miejscu 29 września. Udział w rekolekcjach wiąże się z pełną opłatą (390 zł).

Jeśli koszt uczestnictwa stanowi problem, to prosimy o kontakt z organizatorami, aby temu zaradzić, ponieważ wierzymy, że  pieniądze nie powinny być przeszkodą w rozwoju życia duchowego.

Halina tel. 798 429 503,

e-mail: h.kwarciak@odnowakontemplacyjna.com

WAŻNE: zgłoszenia do 30 czerwca 2023 r.
(gdyż Dom Rekolekcyjny wymaga potwierdzenia ilości uczestników do dn. 01.07 ze względu na wysokie zainteresowanie grup rekolekcyjnych) 

Uwaga: – przy zgłoszeniu e-mailem prosimy podać swój nr telefonu do kontaktu. Osoby na diecie bezmięsnej proszone są o zgłoszenie tego przy zapisie.

JESTEM,
BO TY JESTEŚ

świętujemy
10 LAT na wspólnej drodze

Dni
Godziny
Minuty
Spotkanie już się odbyło

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać aktualności dotyczące życia wspólnoty i
najbliższych wydarzeń, spotkań na platformie Zoom, wpisz swoje imię i adres mailowy.